Aktualności Izby Celnej w Łodzi

 

"Dopalacze" nie trafią na rynek

12.02.2015

Funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej zapobiegli wprowadzeniu na rynek 30 kilogramów substancji psychoaktywnej 3-MMC, używanej w tzw. dopalaczach. Zarekwirowana substancja mogła posłużyć do wyprodukowania ok. 60 tys. "działek" wartych co najmniej 2 miliony złotych.

więcej »

“Narkotyki-Druga strona medalu”

05.02.2015

W minionym tygodniu (30.01.) funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej z Wydziału Zwalczania Przestępczości uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu. Na zaproszenie dyrektora pani Anny Dolewy przybyli do Zespołu Szkół im. ks. Jana Długosza w Dobroniu, gdzie dla około 200 uczniów gimnazjum, ich rodziców i nauczycieli przeprowadzili prelekcję "Narkotyki - Druga strona medalu".

więcej »

Funkcjonariusze Służby Celnej i Straży Granicznej zlikwidowali nielegalną „fabrykę papierosów”

03.02.2015

Ponad 1,5 mln szt. papierosów oraz ponad 2 tony tytoniu zarekwirowali wspólnie funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej oraz funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w trakcie kontroli przeprowadzonej w minionym tygodniu, w Piotrkowie Trybunalskim.

więcej »

Łódzka Służba Celna podsumowała miniony rok

28.01.2015

26 stycznia obchodzony ustanowiony przez Światową Organizację Celną (WCO), Światowy Dzień Celnictwa. Historycznie święto to wiąże się z datą 26 stycznia 1953, kiedy to w Brukseli odbyła się inauguracyjna Sesja Rady Współpracy Celnej.

więcej »

Ułatwienia dla biznesu – podsumowanie konferencji

27.01.2015

26 stycznia w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się konferencja z okazji Światowego Dnia Celnictwa z udziałem wiceministra finansów, Szefa Służby Celnej nadinsp. Jacka Kapicy. Przedsiębiorcy i dziennikarze mogli zapoznać się z kluczowymi usługami Służby Celnej dla biznesu i podróżnych z wykorzystaniem technologii informatycznych.

więcej »

„Nielegalna fabryka” tytoniu na Górnej zlikwidowana

23.01.2015

Ponad 2 tony tytoniu zarekwirowali wspólnie łódzcy funkcjonariusze Służby Celnej oraz CBŚP w trakcie kontroli przeprowadzonej w czwartek (22.01.br.) na terenie posesji położonej w dzielnicy Górna.

więcej »

Funkcjonariusze Służby Celnej i Straży Granicznej zlikwidowali nielegalną „fabrykę tytoniu”

19.01.2015

Ponad 2 tony tytoniu zarekwirowali wspólnie funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej oraz funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w trakcie kontroli przeprowadzonej w piątek (16.01.br.) na terenie posesji położonej w powiecie łowickim.

więcej »

Magazyn nielegalnych wyrobów akcyzowych

16.01.2015

Prawie 43 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy, a także nielegalny alkohol i tytoń zarekwirowali piotrkowscy funkcjonariusze Służby Celnej w trakcie kontroli przeprowadzonej 15 stycznia br. na terenie powiatu radomszczańskiego.

więcej »

Łódzcy celnicy w XXIII. Finale WOŚP

12.01.2015

Już po raz piąty funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej wzięli udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej »

Spotkanie świąteczne służb mundurowych

23.12.2014

18 grudnia 2014 roku, w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyło się spotkanie wigilijne służb mundurowych województwa łódzkiego.

więcej »

Gry Hazardowe
EMCS
EORI - Wspolnotowy System Rejestracji i Identyfikacji Podmiotow GospodarczychZanim podpiszesz

Prawa konsumenta

Elektroniczna Skrzynka Podawcza