Aktualności Izby Celnej w Łodzi

 

Kontrola na drodze

23.10.2014

Ponad 100 tys. sztuk papierosów, a także alkohol bez polskich znaków akcyzy zarekwirowali funkcjonariusze Służby Celnej z Piotrkowa Trybunalskiego w trakcie kontroli przeprowadzonej 21 października br.

więcej »

Służba Celna na Europejskim Forum Gospodarczym- Łódzkie 2014

21.10.2014

Reprezentanci władz państwowych i samorządowych, dyplomaci, przedstawiciele biznesu i nauki z niemal całej Europy, a także Chin, Indii, Turcji oraz Stanów Zjednoczonych wzięli udział w VII Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2014. W tym ważnym dla regionu wydarzeniu gospodarczym, które odbyło się w Łodzi, 14 i 15 października, uczestniczyła również Służba Celna.

więcej »

Przyłapany na gorącym uczynku

17.10.2014

Ponad 215 tys. sztuk papierosów, ponad 130 kg tytoniu oraz 240 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy zarekwirowali wspólnie funkcjonariusze Służby Celnej z Kutna oraz policjanci z Łęczycy w trakcie kontroli przeprowadzonej 9 października br.

więcej »

Celnicy zlikwidowali magazyn kontrabandy

30.09.2014

Ponad 3,8 tys. paczek papierosów oraz 50 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy zarekwirowali funkcjonariusze Służby Celnej w trakcie kontroli przeprowadzonej w okolicach Rynku Barlickiego.

więcej »

Spotkanie z przedsiębiorcami w Urzędzie Marszałkowskim

23.09.2014

W miniony piątek, 19 września br., w siedzibie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego odbyło się trzecie tegoroczne spotkanie z cyklu spotkań informacyjnych dla łódzkich przedsiębiorców organizowanych od 2012 roku na mocy porozumienia zawartego przez Dyrektora Izby Celnej w Łodzi oraz Marszałka Województwa Łódzkiego w zakresie promowania i upowszechniania działalności proeksportowej w regionie łódzkim.

więcej »

Przechowywał nielegalny alkohol

19.09.2014

Prawie pół tysiąca butelek alkoholu niewiadomego pochodzenia zarekwirowali kutnowscy funkcjonariusze Służby Celnej oraz policjanci z Łęczycy w trakcie kontroli przeprowadzonej 17 września br.

więcej »

Łódzcy celnicy rozbili magazyny nielegalnych wyrobów akcyzowych

10.09.2014

Dwa magazyny nielegalnych papierosów i tytoniu zlikwidowali funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej z Wydziału Zwalczania Przestępczości w trakcie kontroli przeprowadzonych w Sokolnikach oraz Zgierzu. Szacowana wartość zarekwirowanego towaru przewyższa kwotę 320 tys. zł.

więcej »

Kontrola na kutnowskim bazarze

09.09.2014

Ponad 30 tys. sztuk papierosów i 110 butelek alkoholu, a także tytoń bez polskich znaków akcyzy zarekwirowali celnicy w trakcie kontroli przeprowadzonej na terenie bazaru “ Manhatan “ w Kutnie.

więcej »

Przyłapany na gorącym uczynku

08.09.2014

Ponad 153 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy zarekwirowali funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej w trakcie kontroli przeprowadzonej w pierwszym dniu września br. na terenie Pabianic i Rzgowa.

więcej »

Bezpieczny powrót z wakacji

27.08.2014

Dobiega końca czas wakacji. Tradycyjnie już w okresie, kiedy kończą się urlopy i łodzianie wracają z letnich wyjazdów, funkcjonariusze Izby Celnej w Łodzi prowadzą w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym akcję informacyjną dotyczącą regulacji zwartych w Konwencji Waszyngtońskiej (CITES) oraz zasad bezpiecznego podróżowania.

więcej »

Gry Hazardowe
EMCS
EORI - Wspolnotowy System Rejestracji i Identyfikacji Podmiotow GospodarczychZanim podpiszesz

Elektroniczna Skrzynka Podawcza