Aktualności Izby Celnej w Łodzi

 

Spotkanie wielkanocne służb mundurowych województwa łódzkiego

15.04.2014

11 kwietnia 2014 roku, w siedzibie Instytutu Europejskiego odbyło się pierwsze wspólne spotkanie wielkanocne służb mundurowych województwa łódzkiego.

więcej »

Likwidacja nielegalnie działającej rozlewni alkoholu

15.04.2014

Ponad 4,5 tys. litrów spirytusu na różnych etapach
odkażania oraz kompletną linię technologiczną służącą do nielegalnej produkcji alkoholu zarekwirowali funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej w trakcie likwidacji siódmej w tym roku bezprawnie działającej rozlewni alkoholu.

więcej »

Spotkanie z przedstawicielami organów nadzoru rynku.

14.04.2014

W minionym tygodniu (03.04.) w siedzibie łódzkiej Izby Celnej odbyło się spotkanie funkcjonariuszy łódzkiej Służby Celnej z przedstawicielami organów nadzoru rynku. Tematem spotkania była współpraca w zakresie działań podejmowanych w stosunku do towarów niespełniających przepisów harmonizacji technicznej oraz wymagań dotyczących ogólnego bezpieczeństwa produktów.

więcej »

Rozpoczął się kolejny cykl spotkań informacyjnych dla łódzkich eksporterów.

04.04.2014

Spotkaniem informacyjnym dotyczącym m.in. zasad obrotu towarowego z zagranicą rozpoczął się trzeci cykl spotkań dla przedsiębiorców, organizowany w ramach współpracy Izby Celnej w Łodzi z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.

więcej »

Łódzkie: Celnicy zlikwidowali nielegalną rozlewnię spirytusu

01.04.2014

Ponad 7,5 tys. litrów spirytusu na różnych etapach nielegalnego odkażania wykryli funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej w trakcie kontroli przeprowadzonej na jednej z posesji w okolicach miejscowości Głowno, w woj. łódzkim.

więcej »

Kontrola w Pabianicach

01.04.2014

Ponad 11,5 tys. paczek papierosów bez polskiej akcyzy wykryli funkcjonariusze Służby Celnej z Referatu Dozoru Urzędu Celnego I w Łodzi.

więcej »

Wspólna kontrola Służby Celnej i Policji

20.03.2014

W dniu 15 marca 2014 roku funkcjonariusze łódzkiej Służby Celnej i Policji przeprowadzili wspólną kontrolę na terenie Rynku Bałuckiego.

więcej »

Celnicy zlikwidowali magazyn kontrabandy w Zgierzu

18.03.2014

Ponad 15 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy zarekwirowali funkcjonariusze Służby Celnej w Zgierzu. To drugie w tym roku tak duże wykrycie nielegalnych wyrobów akcyzowych dokonane przez łódzkich celników.

więcej »

Patrole prewencyjne na targowiskach i bazarach

14.03.2014

Funkcjonariusze Służby Celnej rozpoczynają działania prewencyjne na targowiskach i bazarach.

więcej »

NEWSLETTER

12.03.2014

Uprzejmie informujemy, że ukazał się drugi numer Newslettera Służby Celnej, którym zamieszczono informacje dotyczące nowych usług, jakie Służba Celna wprowadza z myślą o przedsiębiorcach i podróżnych. Newsletter zawiera Państwa informacje o kolejnych usługach oferowanych przez Służbę Celną. Wdrażane rozwiązania wynikają również z przyjęcia nowej strategii działania Służby Celnej na lata 2014-2020, w której na wspieranie przedsiębiorczości i podnoszenie standardu obsługi klienta położony jest szczególny nacisk.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią Newslettera.

więcej »

Gry Hazardowe
EMCS
EORI - Wspolnotowy System Rejestracji i Identyfikacji Podmiotow GospodarczychZanim podpiszesz

Elektroniczna Skrzynka Podawcza